Селище постійно потерпає від ворожих обстрілів окупантів.
Тому фахівці гуманітарного центру «Проліска – Кривий Ріг» приїжджають сюди з гуманітарною допомогою майже щотижня.
Завдяки підтримці UNHCR Ukraine – Aгентства ООН у справах біженців в Україні 123 жителі зможуть полагодити свої будинки, закрити дахи та вибиті вікна.
Від початку року «Проліска – Кривий Ріг» вже передала до Білозерської громади 1260 наборів будівельних матеріалів та 3 000 квадратних метрів тарпауліну.
Таку інформацію надає Херсонська обласна військова адміністрація.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/369188005_679196354242197_8493630179633613379_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/372021105_679196094242223_2569165982595442721_n.jpg)