Цього тижня у Комишанському старостинському окрузі отримали допомогу від Global Empowerment Mission.
3 400 продуктових наборів роздали у селищах Комишани, Зимівник, Приозерне та Благовіщенське.
Окрім того, у співпраці з Херсонською міською військовою адміністрацією та гуманітарною місією “Проліска” людям роздали 100 комплектів будівельних матеріалів для ремонту пошкоджених домоволодінь у смт.Комишани.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/375876183_173462809111398_4249328320975749254_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/374571202_173462592444753_61149369194652715_n.jpg)