Серед регіонів, які взяли патронаж над Херсонщиною – Івано-Франківська область. Прикарпатці відновлюють житло та інфраструктуру в межах ініціативи Президента України “Пліч-о-пліч”.
Бригади працюють у Давидовому Броді й продовжують відновлювати оселі місцевих мешканців.
Також минулого тижня представники Івано-Франківської ОВА побували у Біляївці, Українці, Петропавлівці та Червоному Новоолександрівської громади. Ці населені пункти увійшли до другої черги проєкту. Тож зараз фахівці обстежують будинки та соціальну інфраструктуру, щоб скласти кошториси і розробити план відбудови.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/64f17c96f0b85012973308.jpg)