Проблеми з водопостачанням у селі виникли після обміління Каховського водосховища. Близько місяця тому рівень води в колодязі впав до критично низького рівня, через що води в кранах у мешканців не стало.
Тому було прийнято рішення розчистити колодязь. Це погодилися зробити лише фахівці з Кривого Рогу. Більшість компаній відмовляли через близькість до лінії фронту.
Придбати потужний насос місцеві жителі вирішили самотужки. Однак поки люди збирали кошти, з купівлею необхідного обладнання допомогли благодійники з Нідерландів.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/375830392_681856027309563_8919906093293717912_n-768x1024.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/376900074_681855967309569_2020677888959485283_n-576x1024.jpg)