У Херсоні дві громадські організації обладнали пральну кімнату для мешканців гуртожитку, де живуть люди із підтоплених після підриву російськими військовими Каховської ГЕС будинків та волонтери.
Закупили побутову техніку і зробили ремонт у приміщенні.
Проєкт «Втративши домівку — збережи людську гідність» у Херсоні виконує ГО “Херсонська ліга соціальних працівників”та “Громада UA” за підтримки Українського Жіночого Фонду.
У пральні є все необхідне, щоб випрати, висушити та попрасувати речі. Кілька пральних машин, бойлери, душ із піддоном, умивальники, прасувальні дошки з прасками. У подальших планах – облаштування душових кімнат.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/bezыmyannыj1-1.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/377963789_3423612024619361_3853258102217552748_n-1024x768.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/377921404_3423611764619387_7860469297091522079_n-1024x768.jpg)