Фахівці надавали місцевим мешканцями необхідну допомогу.
Протягом трьох днів лікарі у цих населених пунктах провели 105 консультацій. 32 людини отримали можливість зробити електрокардіограму, 38 – пройшли тестування на ВІЛ та гепатит С, ще 10 – на рівень глюкози в крові.
Візит лікарів став можливим завдяки допомозі міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров’я».
Про це повідомляє Херсонська ОВА.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/375993113_684136663748166_6259240566521944458_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/376872514_684136610414838_7886116875705994353_n.jpg)