Будівельники з Одещини продовжують відновлювати постраждалі внаслідок збройної агресії рф підшефні населені пункти на Херсонщині.
Про це повідомляє Одеська ОВА.
Наразі у селі Киселівка Чорнобаївської територіальної громади завершено заміну покрівлі 9 житлових будинків.
У селі Благодатне Чорнобаївської територіальної громади замінено покрівлю на 10 житлових будинках ще 2 будинки наразі в процесі відновлювальних робіт.
У селі Новодмитрівка Великоолександрівської територіальної громади на цьому тижні завершено роботи з монтажу покрівлі та ремонту фасаду 5 житлових будинків.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/0141_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/0143_n.jpg)