ГО «СПІЛЬНО ХАБ» передала комплекти IT-техніки та патріотичні набори. Це зокрема ноутбуки, зарядні станції, пристрої для друку, роутери та обладнання для підключення. А також фарба та витратні матеріали до неї. Додатково надійшли прапори, значки та футболки з патріотичними написами. І це не вичерпний перелік наданого донорами.
Допомогу отримали Зеленопідська. Асканія-Нова, Каланчацька, Лазурненська, Голопристанська, Каховська, Новокаховська, Олешківська, Скадовська військові адміністрації. Адже через тимчасову окупацію вони втратили необхідне для роботи оснащення.
Закупівля та передача обладнання є частиною Проєкту “Зміцнення громадської довіри в Україні” – UCBI, який підтримує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).
Про це повідомила Херсонська ОВА.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/381156277_687750786720087_6188200281396709270_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/381216872_687750823386750_3239854118877424322_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/380201059_687750860053413_5491866492306794297_n.jpg)