Завдяки допомозі, отриманій від Міжнародної гуманітарної організації ACTED, на насосній станції третього підйому у Таврійському мікрорайоні встановлено нове обладнання.
Працівники херсонського водоканалу ввели в дію два нових сучасних насоси, станцію керування з частотним перетворювачем, замінили ділянку трубопроводу, виконали пуско-налагоджувальні роботи.
Заміна зношеного обладнання на об’єктах системи водопостачання сприятиме підвищенню надійності їх роботи та дозволить забезпечити безперебійну подачу води для мешканців Херсона.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/381042052_725152032989969_1156676002200871742_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/381067392_725151952989977_1187531445250059967_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/381063140_725151922989980_3759146506224413093_n.jpg)