Громади Херсонщини отримають близько 40 одиниць техніки для аварійно-відновлювальних робіт.
Про це повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
Перші одиниці техніки вже прибули до регіону.
- Чорнобаївська громада отримала екскаватор-навантажувач JCB 4сх та мініекскаватор JCB для розбору завалів й усунення наслідків ворожих обстрілів.
- Дарʼївська громада отримала асенізаційну автоцистерну для очищення місць від нечистот і бруду, а також автомобіль, що може за раз перевезти близько 5 тонн корисного вантажу.
Постачатимуть потрібну техніку як результат Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, де обговорювали посилення комунальних підприємств Херсонщини, ідеться в повідомленні Прокудіна.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/381010044_6462480117197031_7989470520161296508_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/380684731_6462479657197077_9181493464144021730_n.jpg)