Внаслідок чергової ворожої атаки в житлових будинках вибуховою хвилею потрощило вікна. І четверо волонтерів прийшли на допомогу господарям однієї з осель.
Спеціалісти закрили вибиті вікна ОСБ-листами.
Якщо Ви теж потребуєте допомоги, заповнюйте форму “Мені потрібна допомога” на сайті “Добробату” https://www.dobrobat.in.ua, або зверніться до регіонального осередку добровольчого будівельного батальйону.
У першу чергу виїзди здійснюються на об’єкти, де живуть люди похилого віку, люди з інвалідністю та родини з дітьми.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/384443560_693342669494232_3531969580045630704_n-1024x1024.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/384443713_693342659494233_3592333351948909358_n-769x1024.jpg)