Благодійники продовжують допомагати людям відбудовувати їхнє житло. Волонтери центру «Проліска» передали людям необхідні матеріали.
177 жителів Новорайська, Зміївки, Інгульця, Микільського, Токарівки та Херсона тепер зможуть частково полагодити свої оселі і запобігти їх руйнуванню в осінньо-зимовий період.
Ці населені пункти постійно опиняються під вогнем окупантів. Обстріли, небезпека, нищення будинків та інфраструктури. Мешканці Херсонщини живуть у постійному стресі та страху.
Тому фахівці центру «Проліска» вирішили надавати херсонцям не лише гуманітарну, а й психологічну підтримку. Психологи провели групову бесіду з жителя та розказали як подолати стрес і тривожність.
Також у соціальних працівників центру можна отримати відповіді щодо фіксації та реєстрації пошкодженого майна через мобільний застосунок «Дія» та оформлення віртуальної карти єВідновлення.
Ця допомога стала можливою завдяки підтримці UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців, повідомляє Херсонська ОВА.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/382125612_696692022492630_306098312980356766_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/384562079_696692015825964_5684647495937650811_n.jpg)