Будівельники Дніпропетровщини відремонтували 31 будинок на деокупованій Херсонщині. Ще понад 40 – в роботі.
Про це повідомляє пресслужба ДніпроОВА.
Роботи проводять в селах Ольгине, Бобровий Кут та Старосілля. Фахівці працюють там вже третій місяць.
У будинках повністю замінюють побиті дахи. Монтують нові вікна та двері. Фасадні роботи у кожному населеному пункті різні. В Ольгиному стіни обшивають. У Бобровому Куті і Старосіллі – шпаклюють та фарбують.
Перед початком робіт будівельники провели комплексне обстеження кожного пошкодженого будинку. Таких у трьох селах понад дві сотні. У Бобровому Куті, наприклад, близько дев’яти будинків потребують капітального відновлення.
На кожен дім йде декілька тижнів. Окрім основних робіт майстри “з нуля” зводять й веранди.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/1-1.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/5-1.jpg)