«Моя податкова» тепер у смартфоні

6 Жовтня 2023

ДПС України розроблено мобільний застосунок «Моя податкова». Мобільний застосунок «Моя податкова» від ДПС доступний громадянам та може бути завантажений на телефони як на платформі Android, так і iOS.

«Моя податкова» – простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби громадянами, а також сплати податків з використанням запропонованих платіжних систем.

Розділ «Мої дані» мобільного застосунку містить інформацію про адресу реєстрації та фактичне місце проживання, об‘єкти оподаткування та обов’язок сплатити суму грошового зобов‘язання (ППР).

Розділ «Реєстри» мобільного застосунку надає можливість здійснити пошук фіскального чека, марки акцизного податку та переглянути дані реєстру платників ПДВ, реєстру страхувальників, реєстру платників єдиного податку.

У розділі «Послуги» мобільного застосунку можна здійснити направлення запиту на отримання відомостей про суми виплачених доходів, подати Податкові декларації про майновий стан і доходи (податкова знижка) та переглянути інформацію про стан розрахунків з бюджетом та сплатити податки.

У розділі «Повідомлення» мобільного застосунку користувач може переглянути:

  • квитанції;
  • відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків;
  • інформація з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про джерела/суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку та військового збору;
  • листи контролюючого органу;
  • інші повідомлення контролюючого органу.

Мобільний застосунок доповнюватиметься новими можливостями відповідно до потреб платників податків.

У разі виникнення у платників податків будь-яких запитань щодо роботи застосунку та наявності пропозицій щодо вдосконалення сервісів, просимо їх надсилати за адресою infotax@tax.gov.ua або звертатися за телефоном 0 800 501 007.