Як повідомляє Одеська ОВА, вона перерахувала за рахунок субвенції до Херсонської ОВА 20 млн. грн., а саме: 4,5 млн. грн. на Великоолександрівську селищну раду та 15,5 млн. грн. на Чорнобаївську сільську раду.
Наразі у селі Киселівка Чорнобаївської територіальної громади завершено заміну покрівлі та вікон на 10 житлових будинках. Ще 7 будинків на стадії відновлення.
У селі Благодатне Чорнобаївської територіальної громади завершено заміну покрівлі та вікон по 4 житлових будинках ще 10 будинків знаходяться на етапі відновлення.
У селі Новодмитрівка Великоолександрівської територіальної громади завершено відновлювальні роботи по 6 житлових будинках. Укладено договори на відновлення ще 6 будинків.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/386616167_708893637938689_593467536023105154_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/387080530_708893674605352_9040179133549096756_n.jpg)