Як отримати ваучер на навчання внутрішньо переміщеній особі

13 Жовтня 2023

Консультує Херсонський обласний центр зайнятості.

За сприяння Державної служби зайнятості ви можете одноразово отримати ваучер на навчання для підтримання конкурентоспроможності на ринку прац, якщо ви:

▪️ не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні;

▪️ не маєте підходящої роботи;

▪️ не отримували ваучер раніше;

▪️ маєте професійну (професійно-технічну), фахову передвищу або вищу освіту.

▪️ не проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок коштів Фонду державного соціального страхування на випадок безробіття.

ЗА ЯКИМИ ПРОФЕСІЯМИ І СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ МОЖНА ОТРИМАТИ ВАУЧЕР?

На сьогодні є можливість підвищити свій освітньо-кваліфікаційний рівень, пройти перепідготовку чи підвищити кваліфікацію за 123 професіями та спеціальностями. Обрати навчання можна за напрямками сфери ІТ-технологій, будівництва, транспорту, освіти, медицини, сільського господарства, соціального обслуговування. З повним переліком професій та спеціальностей можна ознайомитися за посиланням: https://is.gd/S428EA

ДЕ ОТРИМАТИ ВАУЧЕР?

Зверніться із заявою до найближчого центру зайнятості. Заява може бути подана особисто в паперовій або електронній формі з використанням технічних засобів електронної комунікації та з накладенням електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису. Також Ви можете подати онлайн заяву на отримання ваучера.

ℹ️ Н а г а д у є м о, що ваучер – це документ, який видається одноразово і дає право БЕЗОПЛАТНО пройти навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Більш детальна інформація щодо ваучера на сайті Державної служби зайнятості: https://voucher.dcz.gov.ua/

За отриманням ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЙ фахівців служби зайнятості Херсонської області

▪️ пишіть у групу підтримки у Telegram: https://t.me/Pidtrumka_DCZ_Kherson

▪️ телефонуйте на «гарячу лінію»

☎️ +38(050) 744 8939, +38(066) 339 7025, +38(093) 567 8405

Консультанти працюють для вас:

👉 понеділок-четвер: 08.00-17.00

👉 п’ятниця: 08.00-16.00