111 жителів Нововоскресенського Бериславського району, чиї будинки були пошкоджені російськими окупантами, отримали теплий одяг та взуття. Серед них і семеро людей з інвалідністю.
Ще сотні херсонцям, які щодня потерпають від ворожих обстрілів, передали побутові речі: ковдри, матраци, постільну білизну, подушки, рушники, ліхтарі та посуд.
В осінньо-зимовий період ця допомога просто необхідна. Вдячні UNHCR Ukraine – Агентство ООН у справах біженців в Україні.
Також психолог гуманітарного центру «Проліска – Херсон» провів групову консультацію для місцевих мешканців і дав поради щодо поліпшення психічного здоров’я.
Про це повідомляє Херсонська ОВА.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/391743012_703307901831042_1725249404891725348_n-1024x629.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/391730661_703307928497706_3906660679779626572_n-1024x678.jpg)