Волонтери центру «Проліска» передали людям необхідні матеріали, повідомляє Херсонська ОВА.
Завдяки підтримці UNHCR Ukraine – Aгентства ООН у справах біженців в Україні 240 жителів, тепер зможуть частково полагодити свої оселі і запобігти їх руйнуванню в осінньо-зимовий період.
Мешканцям Білозерки передали 300 OSB – листів.
Ці населені пункти постійно опиняються під вогнем окупантів. Обстріли та небезпека. Мешканці Херсонщини живуть у постійному стресі та страху.
Тому фахівці центру «Проліска» вирішили надавати херсонцям не лише гуманітарну, а й психологічну підтримку. Психологи провели індивідуальні консультації та групову бесіду з жителями та розказали як впоратися зі стресом.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/391690964_703926388435860_8526248936791261092_n-1024x645.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/391759647_703926368435862_5858883636807228383_n-1024x697.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/393306506_703926358435863_4692097976364491031_n-1024x587.jpg)