Благодійний фонд «Крила Янгола» передав мікрохвильові печі та електрочайники для постраждалих від підтоплення у Комишанському старостинському окрузі Херсонської міської територіальної громади.
Про це повідомили у Херсонській МВА.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/392789248_198025569988455_5343666861511259763_n-461x1024.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/393314238_198026413321704_389772715279817747_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/393317795_198026389988373_6486254569982715239_n.jpg)
Благодійний фонд «Крила Янгола» передав мікрохвильові печі та електрочайники для постраждалих від підтоплення у Комишанському старостинському окрузі Херсонської міської територіальної громади.
Про це повідомили у Херсонській МВА.
іністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець разом з...
ГО "Білозерський центр регіонального розвитку" здійснює закупівлі на суму 10...
Заступник начальника Херсонської ОВА Ярослав Шанько провів чергове засідання...