Протягом двох днів 57 мешканців цих населених пунктів отримали необхідну допомогу та медичні консультації.
Жителі відвідали терапевта, невропатолога та дитячого невролога, а також отримали можливість пройти ультразвукове дослідження, зробити електрокардіограму та лабораторні аналізи.
Крім цього, для пацієнтів Великоолександрівського центру первинної медико-санітарної допомоги та лікарні передали візки й ходунки. Маломобільні мешканці Садок отримали візки, а у Давидів Брід доставили медичні меблі.
Ця допомога і візит лікарів став можливим завдяки ГО «CASERS», повідомили у Херсонській ОВА.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/393767524_705160341645798_368648467374674753_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/393811749_705160328312466_4699251577280394237_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/393583905_705160264979139_525440117689745902_n.jpg)