У Нововоронцовці триває облаштування сховищ. На території громади відкрили і розчистили всі наявні та вцілілі укриття, які стояли занедбаними ледь не з минулого століття.
До сховищ привезли воду, продукти тривалого зберігання, обладнали місця для сидіння.
У цій роботі громаду підтримала організація «Людина в біді». Волонтери завезли лавки, вогнегасники, біотуалети, аптечки, сміттєві баки та ємності для води.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/395189884_707974654697700_7447454333394401718_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/395227641_707974624697703_5997394986018705479_n.jpg)