Питну воду, продукти харчування, аптечки, гігієнічні набори, теплі речі та обігрівачі: волонтери продовжують допомагати мешканцям Станіславської громади.
Гуманітарний вантаж був сформований відповідно до потреб мешканців громади. Так, кожна родина може отримати те, що необхідно саме їм. Якщо в родині є діти, то гуманітарний пакет містить антисептики, памперси, засоби гігієни.
Люди літнього віку отримають продукти харчування, ковдри, матраци та обігрівачі.
Обласний гуманітарний штаб також продовжує забезпечувати мешканців громади водою та очисними фільтрами, а також доправляє необхідні для ремонту осель матеріали.
Серед іншого – човни та палатки
Розподілили допомогу одразу після її надходження, написали у Херсонській ОВА.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/391588278_708727654622400_2771389641332317585_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/391599516_708727644622401_3809166974872903975_n.jpg)