Ключі від 7 мікроавтобусів для перевезення людей і гуманітарних вантажів отримали керівники трьох районних у місті Херсоні рад.
Окрім цього, їм передали по шість електровелосипедів, ноутбуків та принтерів для підсилення соціального сектора. Решта електровелосипедів, а це більше 20, стільки ж ноутбуків та принтерів будуть розподілені між старостатами Херсонської міської територіальної громади.
Транспорт і оргтехніку отримали від Польського Центру Допомоги Міжнародної.
Про це повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.