Черговий корисний вантаж вирушив до Тягинської громади.
Обласна аварійно-рятувальна служба доставила палатки й комплектуючі до них, антисептики, бензопили, сімейні набори, гігієнічні товари та побутову хімію, господарські товари, харчі, а також воду та пристрої для її очищення. І це не вичерпний перелік допомоги.
До збору долучилися міжнародні та українські благодійні організації, повідомили у Херсонській ОВА.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/395193219_709887741173058_5174132278928928342_n-1024x768.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/395319216_709887767839722_7427415904382705455_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/395347153_709887754506390_717261149100235427_n.jpg)