Вантажна техніка та легкова автівка – такі результати співпраці Херсонської ОВА з благодійниками.
У серпні ОВА підписала меморандум про співпрацю з компанією Кімонікс Інтернешнл. Інк. та фондом «Партнерство за сильну Україну». І вже перше оснащення надійшло до області. Воно буде залучене до відновлювальних робіт.
Серед отриманого: спеціальний вантажний автопідйомник, екскаватор-навантажувач і легковик WOLKSWAGEN.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/11/400490439_716298967198602_129065464128166019_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/11/400527514_716298970531935_1169156713906360258_n.jpg)