Мешканці Бериславської громади отримали паливні брикети та деревину від Міжнародної організації Червоного Хреста, щоб мати можливість отопити свої помешкання у зимовий час.
На даний час закриваються потреби пільгових категорій, а саме 75+ та осіб , які обслуговуються комунальним закладом “Територіальним центром соціального обслуговування( надання соціальних послуг)” які не отримали допомогу минулого опалювального сезону.
Дрова /брикети будуть надаватися мешканцям громади, за черговістю отриманих впродовж року заяв, з урахуванням пільгових категорій.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/11/402585973_1059999611812213_2647448662877895210_n-578x1024.jpg)