Херсонська міська територіальна громада отримала навантажувач та гусеничний екскаватор.
Про це повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.
Це стало можливим завдяки проєкту міжнародної технічної допомоги «Демократичне врядування у Східній Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
Окрім цього, в рамках підписаного меморандуму благодійники планують передати нашій громаді і набори ручного інструменту, куди входять пневматичні молотки, кутові шліфувальні машини та бетономішалки.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/11/402648278_281088618259098_7682111976110265035_n.jpg)