Чотири вантажівки підвищеної прохідності й один мікроавтобус забезпечать першочергові потреби у техніці. Це результат співпраці Херсонської ОВА та благодійників.
Машини зможуть використовуються в будівництві та перевезенні гуманітарних вантажів. Крім того, ці автівки високої прохідності, тому можуть працювати в умовах бездоріжжя.
Ця допомога надійшла від Чеської Республіки, повідомили в Херсонській ОВА.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/11/403619742_723856873109478_7810045080971482409_n.jpg)