Це стало можливо завдяки співпраці з Міжнародним комітетом Червоного Хреста. Команда волонтерів погодилася надати будівельний і покрівельний матеріал для перекриття всіх багатоповерхівок селища.
Перші вантажівки з дошками, утеплювачем, гідроізоляцією та цвяхами прибули до населеного пункту. Наступна партія міститиме шифер.
Покрівлі будинків були пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів, але тепер місцеві жителі гуртом зможуть перекрити свої оселі. Про це повідомили в Херсонській ОВА.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/11/403632514_725035756324923_7109318251472484689_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/11/403685661_725035796324919_2080015431648497263_n.jpg)