Працівники Центру надання адміністративних послуг Високопільської селищної ради провели прийом громадян у Новомиколаївському старостинському окрузі та Високопіллі.
Завдяки «мобільному кейсу» спеціалісти надали 10 адміністративних послуг маломобільним мешканцям громади та склали два акти обстеження матеріально- побутових умов за їх адресами проживання.
Якщо Ви теж бажаєте скористатися послугами мобільного адміністратора, звертайтесь за інформацією до старост чи місцевих військових адміністрацій або телефонуйте: 0961331008.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/11/406108024_727718309390001_1534707197636812137_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/11/406099327_727718316056667_1144967983118433396_n-1024x768.jpg)