Соціальні служби Херсона отримали мікроавтобуси від благодійників

4 Грудня 2023

Представники Польського Центру Допомоги Міжнародної передали ще два мікроавтобуси для роботи соціальних служб, а саме Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Служби у справах дітей Херсонської міської ради

Окрім того, у співпраці з Херсонською міською військовою адміністрацією впроваджується програма «Гроші за роботу» та здійснюється відбір працівників для виконання робіт на території нашої громади з вантаження/розвантаження на пунктах видачі, фасування та формування гуманітарної допомоги у міських Центрах гуманітарної допомоги, ліквідації наслідків після обстрілів (прибирання території, усунення пошкоджень), надання психосоціальної підтримки населенню.

Зареєструватися можна за посиланням: https://forms.gle/cWroBJZ5sFEbjQxz9

Увага! Реєстрація не гарантує проходження відбору до участі у програмі.

Довідка.

Польський Центр Допомоги Міжнародної протягом 2023 року надав вагому допомогу Херсонській міській територіальній громаді. Так, для полегшення роботи соціальних працівників на місцях була передана необхідна оргтехніка та ноутбуки, три мікроавтобуси для роботи районних територіальних центрів соціального обслуговування, електровелосипеди для забезпечення малобільних осіб та осіб з інвалідністю, більше 6 тис. упаковок підгузок для дорослих.