Комп’ютерну техніку передали до центрів надання адміністративних послуг Білозерської, Дар’ївської та Чорнобаївській територіальних громад.
Зокрема, Дар’ївка отримала”мобільний кейс”. З ним можна проводити виїзні прийоми громадян. Таким чином доступ до адмінпослуг отримують і маломобільні люди.
Ця допомога стала можливою за сприянням Мінцифри, програми міжнародної технічної допомоги «EGAP», Фонду Східна Європа та Посольства Швейцарії в Україні.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/12/409527322_733558638805968_4088845050648928730_n-1024x768.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/12/409473151_733558728805959_133315813161187277_n.jpg)