Село довгий час перебувало на лінії зіткнення. У Посад-Покровському пошкоджено 99% будинків, половину з яких зруйновано повністю. Серед них – будинок культури, в якому знаходилася бібліотека, що до великої війни налічувала 13 тисяч книг.
Після російських обстрілів практично нічого з фондів не вціліло.
Українськиий ПЕН запрошує кожну та кожного долучитися до збору та підтримати бібліотеку Посад-Покровського.
І видання вже відправилися до своїх читачів.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/12/410363761_736067428555089_7995996670295664444_n.jpg)