Мешканці віддалених громад отримали консультації у профільних лікарів у своїх населених пунктах.
Лише за один тиждень більше сотні жителів Херсонщини побували на прийомі у фахівців, пройшли обстеження на кардіографі та отримали рецепти.
Цей візит став можливим за ініціативи Академії сімейної медицини України та ВООЗ у межах проєкту «Забезпечення доступності послуг первинної медичної допомоги в гуманітарних екстрених ситуаціях, як відповідь для подолання тягаря НІЗ через організацію роботи мобільних медичних команд в Україні».
Про це повідомили в Херсонській ОВА.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/12/411268752_737324268429405_4317069135845248993_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/12/411266010_737324251762740_2317547820201896793_n.jpg)