Волонтери гуманітарної місії «Проліска» надали будівельні набори мешканцям Центрального та Дніпровського районів міста, чиї оселі постраждали внаслідок чергової ворожої атаки.
Також команда гуманітарного центру здійснила виїзд до Федорівки Дар’ївської громади. І привезла мешканцям села найнеобхідніше – матраци, подушки, ковдри, постільну білизну та рушники, ліхтарі на сонячних батареях та гігієнічні набори.
117 жителів населеного пункту та переселенці отримали непродовольчу допомогу.
Ця підтримка стала можливою завдяки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні, повідомили в Херсонській ОВА.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/12/410311950_739220118239820_767981057456119710_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/12/410816966_739220204906478_6574469106287694712_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2023/12/411790935_739220128239819_2725635224380248577_n.jpg)