Як подати заяву на проходження відеоідентифікації через контакт-центр Пенсійного фонду України

25 Грудня 2023

Роз’яснення від Пенсійного фонду України.

Подати заяву для проходження ідентифікації у режимі відеоконференцзв’язку можна не лише через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, а й за допомогою засобів телефонного зв’язку через Контакт-центр Пенсійного фонду України.

✔️ Для цього потрібно виконати такі дії:

1️⃣Зателефонуйте на один із номерів Контакт-центру Пенсійного фонду України:

🔹 0800 503 753

🔹 (044) 281-08-70

🔹 (044) 281 08 71

2️⃣ Після з’єднання дотримуйтесь озвучених вказівок: із переліку, запропонованих питань, оберіть “Питання щодо виплати пенсій та ідентифікації“ та натисніть цифру 3 на клавіатурі телефону.

3️⃣ Надайте оператору відповіді на питання для заповнення заяви на ідентифікацію, в тому числі адресу електронної пошти та номер телефону (для отримання зворотного контакту від фахівців Фонду).

‼️ Важливо!

🔵 Після подачі заяви на проходження ідентифікації у режимі відеоконференцзв’язкуз вами зв’яжеться уповноважений працівник органу Пенсійного фонду України для узгодження часу та способу проведення відеоідентифікації.

📆 Відеоідентифікація здійснюється протягом 30 календарних днів, але не раніше 10 робочих днів з дати подання заяви (звернення).

🟡 Довідково

📖 Порядок встановлення територіальним органом Пенсійного фонду України особи одержувача пенсії, щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці, інших соціальних виплат шляхом відеоконференцзв’язку затверджений постановою правління Пенсійного фонду України 20 листопада 2023 року за № 49-2 та зареєстрований у Міністерстві юстиції України 5 грудня 2023 року за № 2111/41167.