Тернопільщина відбудовує смт Архангельське Херсонської області

5 Січня 2024

На початку літа Тернопільщина стала патроном для смт Архангельське на Херсонщині в рамках програми президента «Пліч-о-пліч». Тобто взяла на себе зобов’язання відбудови будинків та інфраструктури, які були пошкоджені або знищені ворогами під час обстрілів та окупації.

23 будинки було відновлено в першій черзі, ще влітку. Для цього в Архангельське виїхала будівельна бригада з Тернополя, а також було відправлено всі необхідні матеріали та інструменти:

– майже 10 тис м2 покрівельних матеріалів

– понад 20 м3 пиломатеріалів

– більше 100 вікон

– десятки металевих та пластикових дверей

Восени стартувала друга черга, під час якої вдалося відновити 10 житлових будинків, у яких вже мешкають люди. Зокрема, замінили перекриття дахів, вікна, двері, в окремих випадках відбудували частину стін. Надалі планується облаштування вулиць, відновлення дорожнього полотна, інфраструктури та побудова спортивного майданчика.

Це не єдина допомога, надана Тернопільщиною Херсонщині. Також область допомагала ліквідовувати наслідки підриву Каховської ГЕС. Близько 60-ти працівників комунальних служб розбирали завали, вивозили сміття та усували інші наслідки затоплення сіл та міст. Тернопільщина неодноразово відправляла вантаж із харчовими продуктами, питною водою, медикаментами та іншим.