Минулого тижня у селах Мала Олександрівка, Високе, Борозенське проводили прийом лікар УЗД та психотерапевт.
Фахівці виявили двох людей з підозрами на онкологічні захворювання. Їх спрямували на подальше дообстеження. Лікарі організації будуть підтримувати пацієнтів й після здачі необхідних аналізів.
А в одному з сіл, яке зазнало тяжких обстрілів активно працювала психотерапевт. Тут діти потребували допомоги. Тож спеціалістка поспілкувалася з ними, а також літніми людьми. А організація привезла малечі подарунки.
Про це повідомили в Херсонській ОВА.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/01/417129071_751616673666831_8055116774843424469_n-1024x768.jpg)