Лише протягом грудня благодійники доставили і роздали майже двадцять тисяч продуктових наборів.
Допомогу від команди “World Central Kitchen” отримали мешканці Нововоронцовської, Новокаховської, Милівської, Великоолександрівської, Бериславської, Калинівської, Новорайської, Борозенської, Тягинської, Новоолександрівської та Високопільської громад.
А загалом минулого року волонтери привезли до регіону понад 281 тисячу продуктових наборів, 196 тис. овочевих наборів, 4 тис. тонн корму для тварин. Також реалізували три проєкти з поліпшення водопостачання у населених пунктах, повідомили в Херсонській ОВА.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/01/417182545_751229750372190_1285798588830480170_n-1024x682.jpg)