Знеболювальні, заспокійливі, противірусні та інші медичні препарати широкого спектра дії отримали родини, які виховують не менше трьох неповнолітніх дітей.
Лікарські засоби можуть отримати , як місцеві жителі, так і переселенці.
Ця допомога стала можливою у межах проєкту, який реалізує ГО “Херсонська ліга соціальних працівників” за підтримки волонтерського центру «Гостинна Хата» та «German Doctors».
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/01/418920272_752804480214717_5746617431061608533_n-1024x768.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/01/418933163_752804410214724_8213269840688422669_n-1024x768.jpg)