Видали брикети жителям, оселі яких зазнали руйнувань внаслідок ворожих обстрілів. 67 домогосподарств села отримали по 3 тонни паливних матеріалів.
Паливні брикети – це чудова альтернатива звичайним дровам або вугіллю. Вони горять практично бездимно, їх ідеально використовувати для обігріву житлових приміщень.
Допомога стала можливою завдяки БФ «Карітас Кривий Ріг» у межах проєкту “Підтримка жителів постраждалих територій та внутрішньо переміщених осіб (ВПО) протягом зими 2023-2024 років”, що фінансується Міністерством закордонних справ Данії.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/01/418922486_753492596812572_6584746281702796862_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/01/418936649_753492606812571_5325891092901881647_n.jpg)