Милівська сільська територіальна громада поповнила автопарк своєї місцевої пожежної охорони новим спецавтомобілем, який передали благодійники зі Львівщини.
Завдяки спільним зусиллям Народної Самооборони Львівщини та німецьких партнерів з Freunde helfen Konvoi пожежна охорона Національного парку «Кам’янська Січ» отримає сучасну автівку, оснащену всім необхідним для оперативної локалізації пожеж та інших надзвичайних ситуацій, а також 50 великих вогнегасників.
Спецтранспорт є вкрай актуальним для деокупованої територіальної громади, населені пункти якої часто опиняються в епіцентрі ворожого терору, потерпають від обстрілів.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/01/420067008_793930896109785_6362629164547503010_n.jpg)