Черговий гуманітарний вантаж благодійники доставили до Інженерного. А також завітали до колективів херсонської «швидкої», теплового та дорожнього підприємств, які сьогодні працюють в надскладних умовах.
Про це повідомили в Херсонській ОВА.
Черговий гуманітарний вантаж благодійники доставили до Інженерного. А також завітали до колективів херсонської «швидкої», теплового та дорожнього підприємств, які сьогодні працюють в надскладних умовах.
Про це повідомили в Херсонській ОВА.
іністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець разом з...
ГО "Білозерський центр регіонального розвитку" здійснює закупівлі на суму 10...
Заступник начальника Херсонської ОВА Ярослав Шанько провів чергове засідання...