Всесвітня продовольча програма та організація ADRA взяли на себе важливу соціальну місію. Відтепер вона безкоштовно привозитиме хліб до медзакладів правобережжя.
Тож пацієнти матимуть цей продукт.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/425375828_769119998583165_8493026049061796270_n-768x1024.jpg)
Всесвітня продовольча програма та організація ADRA взяли на себе важливу соціальну місію. Відтепер вона безкоштовно привозитиме хліб до медзакладів правобережжя.
Тож пацієнти матимуть цей продукт.
іністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець разом з...
ГО "Білозерський центр регіонального розвитку" здійснює закупівлі на суму 10...
Заступник начальника Херсонської ОВА Ярослав Шанько провів чергове засідання...