Це вже не перший виїзд спеціалістів у віддалені населені пункти громади. Ця послуга має попит у місцевих жителів, адже вони можуть звертатися за документами, консультаціями та іншими адміністративними послугами безпосередньо за місцем проживання, що значно заощаджує час та кошти.
Першочергово послуги можуть отримати мешканці з інвалідністю та люди похилого віку від 80 років.
Це стало можливим завдяки «мобільним кейсам» від Мінцифри та Посольства Швейцарії в Україні.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/426182978_771442565017575_264536880195437529_n-1024x576.jpg)