Протягом трьох днів лікарі у цих населених пунктах провели понад 100 консультацій. 12 людей отримали можливість зробити електрокардіограму, 6 – пройшли тестування на ВІЛ та гепатит В й С, ще 11 – на рівень глюкози в крові.
Крім цього, мешканці сіл отримали 18 індивідуальних домашніх аптечок.
Візит лікарів став можливим завдяки допомозі міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров’я».
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/426400061_775340041294494_1278271110636723925_n-768x1024.jpg)