Брикети передали жителям Мар’їного та Благодатного, оселі яких зазнали руйнувань внаслідок ворожих обстрілів. По 3 тонни твердого палива отримає кожне домогосподарство населених пунктів.
Допомога стала можливою завдяки БФ «Карітас Кривий Ріг» у межах проєкту “Підтримка жителів постраждалих територій та внутрішньо переміщених осіб (ВПО) протягом зими 2023-2024 років”, що фінансується Міністерством закордонних справ Данії.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/422661077_778390460989452_1283887684707466229_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/422716601_778390464322785_1879308058071243338_n.jpg)