Зігрітися місцевим жителям допомагають волонтери БФ «Карітас Кривий Ріг». Цього разу вони привезли до населених пунктів громади 95 тонн брикетів для опалення домівок.
Першочергово допомогу отримують пенсіонери, люди з інвалідністю, матері-одиначки та багатодітні родини.
Ця допомога стала можливою у межах проєкту “Підтримка жителів постраждалих територій та внутрішньо переміщених осіб (ВПО) протягом зими 2023-2024 років”, що фінансується Міністерством закордонних справ Данії.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/408961054_779411690887329_1517133354380340176_n.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/408996904_779411677553997_2013513812291991453_n.jpg)