У листопаді – грудні 2023 року Фонд громади Херсона “Захист” за підтримки Німецького дитячого фонду зігрів 265 херсонців, одягнувши у теплі хутряні жилети, чуні і термобілизну.
Сума витрат становила – 290 960 грн.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/412422263_749815097179601_8241845227966354987_n-768x1024.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/421645121_1562773541206406_9062945822182806101_n-768x1024.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/412374858_749815043846273_5129727400984828136_n-768x1024.jpg)
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/412405414_749814877179623_8697311267620482126_n-768x1024.jpg)
У листопаді – грудні 2023 року Фонд громади Херсона “Захист” за підтримки Німецького дитячого фонду зігрів 265 херсонців, одягнувши у теплі хутряні жилети, чуні і термобілизну.
Сума витрат становила – 290 960 грн.
іністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець разом з...
ГО "Білозерський центр регіонального розвитку" здійснює закупівлі на суму 10...
Заступник начальника Херсонської ОВА Ярослав Шанько провів чергове засідання...