У Херсоні ще один дитячий простір облаштували в укритті одного із центрів соціально-психологічної реабілітації.
Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
За словами очільника області, вихованці закладу разом з директором центру та вихователем перетинали російські блокпости та переховувались від армії РФ.
Наразі всі діти повернулись до центру.
“У закладі діти проводять весь час. І до укриттів ходять постійно. Тож сховища відремонтували. Створили там зони для навчання та розваг. Врахували вікові особливості, щоб від найменших до підлітків – усім було чим зайнятися”, – пише Олександр Прокудін.
Зі створенням дитячого простору ХОВА допоміг проєкт “Дитинству бути!” реалізований спільно з фондом “Єдність жінок”.
![](https://pochuty.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-22_17-37-42-1024x576.jpg)